Objednání je dle domluvy.

ŠKODLIVOST CHEMIE

Víte, že výrobci kosmetiky používají chemické látky do svých produktů, přestože jsou toxické a nebezpečné pro lidské zdraví?
90% přísad v kosmetických produktech nebylo hodnoceno z hlediska jejich bezpečnosti pro lidský organizmus. Výrobky, které používáte pro péči o Vaši pleť nebo vlasy, obsahují mnoho chemikálií a některé z nich jsou karcinogenní a jsou spojeny s mnoha zdravotními problémy jako jsou poruchy nervového systému, alergie, reprodukční toxicita, imunotoxicita, selhání jater apod.


Jak je to tedy vlastně s těmi "BIO, vegan, 90% přírodními" produkty?
Pravda je taková, že stačí pouze jedna jediná přírodní složka, aby produkt mohl být certifikován a nazván jako "přírodní". Zbytek složek jsou sulfáty, parabeny, silikony a další velmi škodlivé látky.


Proč velké kosmetické firmy používají tyto škodlivé látky ve svých výrobcích?
Odpověď je naprosto jednoduchá. Je to levné a nenáročné na výrobu, tudíž lze vyrobit větší množství přípravků za méně peněz. Dalším důvodem je i to, že například produkty k péči o vlasy, které obsahují tyto škodlivé látky, po použití zanechají na vlasech pocit jemnosti, lesk a "uzdravení vlasů již po prvním použití". Ale to je lež. Vlasy takto působí pouze na pohled a výsledek nevydrží moc dlouho. Vlas sám o sobě je ale uvnitř velmi dehydratovaný, křehký a přes nános silikonů apod. se k němu již žádná výživa nedostane. Vlas následně ztratí svou pružnost a je extrémně náchylný k poškození. Stejné je to i s pletí a s celým tělem.


Proč jsem se rozhodla právě pro značku HRISTINA?
O tom, že konvenční kosmetika je škodlivá, se hodně píše a mluví. Tímto článkem chci upozornit na fakta a abyste byli připraveni a informováni, když vybíráte kosmetické produkty. Ve vybírání správných produktů nehraje roli etiketa, název nebo vůně přípravku. Klíčové je KOMPLETNÍ SLOŽENÍ. Hristina je 100% přírodní bulharská kosmetika, která je vyráběna unikátními výrobními postupy předávanými z generace na generaci. Při výrobě dochází k míchání vody, čistých přírodních olejů, másel a bylinných extraktů za určité teploty a rychlosti tak, aby vznikl výsledný homogenní produkt, který je svou konzistencí maximálně podobný drogeristické kosmetice, ale naprosto se odlišuje složením, protože je schopný dodat pokožce tu nejlepší výživu bez použití jediné kapky chemie.